טיפול באלכוהוליזם. כיצד לטפל התמכרות לאלכוהול. תרופות באינטרנט. Antabuse (Disulfiram) ו Naltrexone (גנריה Revia). תרפיה ומרכזים רפואיים.

אלכוהול מצב השימוש הוא מה הרופאים קוראים לזה כאשר אתה לא יכול לווסת רק כמה אתה לצרוך כמו גם יש קושי עם הרגשות שלך כאשר אתה לא צריכת אלכוהול. יש אנשים שמאמינים שהשיטה היחידה להתמודד עם זה היא עם משמעת עצמית, כאילו זה צרות שהם צריכים כדי להתגבר על הכל בכוחות עצמם.

עם זאת אלכוהול לעשות שימוש במצב נלקח באמת בחשבון מחלת נפש. אלכוהול יוצר שינויים במוח שלך שמקשים לוותר.

אנשים רבים מגלים כי שילוב של טיפולים פונקציות הכי טוב, וגם אתה יכול להשיג אותם אחד עם השני באמצעות תוכנית. כמה מהם הן תוכניות אשפוז או המקומי, שבו אתה נשאר במתקן טיפול במשך זמן מה.

כמו כן הרופא שלך יכול להפנות אותך למתקן טיפול או מומחים שיכולים לסייע.

עם אלכוהול השימוש במצב, ניהול צריכת אלכוהול שלך הוא רק מרכיב של הפתרון. כמו כן, אתם דורשים למצוא יכולות חדשות לגמרי, כמו גם גישות לנצל בחיי היום יום.

טיפול הצוות, בראשות מומחה, יכול לספק לך את היתרונות של הטיפול יחד עם סיוע של משתתפים אחרים.

איך מתחילה ההתמכרות לאלכוהול? צריכת אלכוהול בינגית תקופתית מגדירה אנשים בקבוצה זו.

כיצד מתמשכת התמכרות לאלכוהול מתמשך? אדם עם התמכרות אלכוהול מתמשך בדרך כלל צורכת אלכוהול כל יום, כמו גם יש כנראה עשה זאת כנראה במשך כמה שנים. השלכות חמורות כתוצאה של אלכוהול להתחיל להופיע להלן, המורכב הפסדים המשימה וגם בני משפחה בעיות.

התמכרות לאלכוהול היא מחלה נרחבת ומתמשכת.

למרות השלב, התמכרות לאלכוהול ניתנת לטיפול. הדקויות של הטיפול מתפתחות וגם כל סוג של תוכנית צריכה להיות מטופלת עם דרישה ספציפית.

בעיות שתייה בעיה להציג סובלנות גבוהה לאלכוהול, כמו גם נומינלי ללכת unetected על ידי רבים סביבם עם הפטור האפשרי של אלה אשר סביבם אחד ביותר.

אינדיקטורים אלה מכילים בעיה עם הדיבור שלהם, כגון לטשטש את המילים שלהם, כמו גם יש למעשה dulled יכולות מנוע חשמלי, בדרך כלל נשמרת על ידי סחרחורת או שליטה.

כאשר השלב ממשיך, המצב מחזיקה כמו גם ההתקדמות לשלב אלכוהול התמכרות אלכוהול.

שיטת המפתח מתחילה שתיינים הבעיה להשתנות מן השלב שלב שותי הבעיה היא כי אלכוהול הוא לא ממונפות יותר עבור גבוה מהיר. עבור שותי הבעיה שלב השלב, צריכת אלכוהול היא צורך, לא בחירה. סימני נסיגה וסימפטומים כאשר לא צורכים כגון queasiness, מזיע וכן לחתוך קוצר רוח.

עכשיו, הגוף של אלכוהול הוא היחלשות במחיר מהיר. תאים לשבור סוף שבוע אין את היכולת לייצר עצם, תאים כמו גם דם כמערכת בריאה ומאוזנת בהחלט. הגדלת המכשולים של הגוף היא כי לתאים אין את היכולת לתקן את עצמם כראוי. הכבד קרבות כדי לנצל את חומרי הזנה, כמו גם לספק להם את הגוף. מחסור תזונתי מקנה מכשולים פסיכולוגיים המורכבים מאבטחה פסיכולוגית, היכולת להישאר חדה, כמו גם סיבוך פסיכולוגי.

אינדיקציות של התעללות באלכוהול.

דינמי boosts את הרגילות ואת כמות צריכת אלכוהול יכול להתחיל ליצור אפילו יותר חמורה סימנים קליניים ותסמינים של התמכרות לאלכוהול. אדם המתעלל באלכוהול גורם למשימה עיקרית של חייה, ומביא לעקירת פעילות בריאה ומאוזנת, כמו גם חיבורים, כמו גם להשפעות שליליות.

טיפול באלכוהוליזם. כיצד לטפל התמכרות לאלכוהול. תרופות באינטרנט. Antabuse, Disulfiram ו Naltrexone, הגנרית Revia.

ברגע שהם מתחילים לאכול, שותי הבעיה יש מעט מאוד שליטה על כמות שהם אוכלים.

התעללות ממושכת לאורך זמן, כמו גם תלות, העמידו את הפרט בסכנה להשפעות קליניות מרכזיות אם הם מנסים להפסיק צריכת אלכוהול ללא הצעות קליניות מתאימות וכן הנחיות. אלכוהול נסיגה התמכרות סימנים ותסמינים מצביעים על הרגל מתוחכם להרכיב מצב, כמו גם צורך לא להידחות.

אלכוהול פונקציות כמו downer על מערכת העצבים המרכזית. יש לו מסובך של פעילות, כמו גם משפיע על מספר מערכות בראש.

מחלה תורשתית זו באה לעיתים קרובות על ידי בעיות שונות אחרות של שימוש בסמים (במיוחד ניקוטין טהור), חרדה, כמו גם בעיות מצב נפשי, כמו גם מצב אופי אנטי-חברתי. למרות הקשורים לתחלואה משמעותית וגם למוות, התמכרות לאלכוהול בדרך כלל לא ידוע רפואי או מפתח תוכנית ההתקנה.

Disulfiram (מותג Antabuse) ניתן לעשות שימוש אם אתה מנסה להשיג נמנעים עם זאת מודאגים ייתכן רגרסיה, או אם יש לך למעשה רגרסיות קודמות.

Disulfiram פונקציות ידי discouraging ממך צריכת אלכוהול על ידי הפעלת תגובות פיזית לא רצוי אם אתה צורכת אלכוהול. אלה יכולים לכלול:

יחד עם אלכוהול, יש צורך להתרחק מכל המשאבים של אלכוהול כפי שהם עשויים ליצור תגובה לא רצויה.

Naltrexone (Genia Revia) ניתן להשתמש כדי לעצור רגרסיה או להגביל את כמות משקאות אלכוהוליים.

זה פועל על ידי חסימת קולטנים אופיואידים בגוף, quitting את ההשפעות של אלכוהול. זה בדרך כלל מנוצל בשילוב עם תרופות אחרות או אימון.

אדם הוא טען להתמודד עם שכרות אלכוהול כאשר כמות אלכוהול האדם לוקח ב מייצר התנהגות או בעיות פיזיות.

רוב האנשים עם שכרות אלכוהול קל ניתן לטפל על ידי חבר טוב או בן משפחה בבית שלך.

להיפטר הפרט מכל המשאבים של אלכוהול. לחסל את הפרט מן הספסל או חגיגה. אם באווירה בבית, להסיר את כל אלכוהול.

אלכוהול יוצר הנאה על ידי השקת אופיואידים אנדוגניים. Naltrexone הוא נבל במחיר סביר של הקולטן אופיואיד אשר נמנע אופיואיד אנדוגני מן מחייב לקולטן, וכתוצאה מכך מציע ירידה בתוצאות מספק אלכוהול. זה קשור מחיר רגרסיה מופחת, פחות צריכת אלכוהול ימים וגם גודל רב יותר של הימנעות.

עוינות הקשורה לאלכוהול וגם אלימות פיזית הם סיבה נפוצה לסבל אישי עם הוצאות סוציו-אקונומיות גבוהות. אלכוהול עוינות קשורה גם בדרך כלל קורה בהקשר של שימוש מתמשך באלכוהול, כמו גם תלות.

התמכרות לאלכוהול יכול לקחת מחיר הרוס על הבריאות הגופנית שלך ואת בריאות, בריאות הנפש שלך, קשרים האישיים שלך, כמו גם את חיי המומחים שלך. עם זאת, כמה שותי בעיות לטפל לטפל ביעילות, החזקת עבודה כמו גם שימור בתים. הם עלולים להסתיר את ההתעללות האלכוהולית שלהם במשך שנים רבות מבלי לסבול כל סוג של הפסדים משמעותיים.

כל גברת שמחפשת טיפול באלכוהוליזם קוראת הרבה יותר מחינוך ולמידה על מחלתה וכן מהכיוון הנוגע לפעולה בהליך הריפוי.

היא זקוקה למיקוד מתמשך לסימנים ולסימפטומים שלה, כמו גם לכל סוג של בעיות בריאות ואיכות חיים מהתמכרות לאלכוהול. היא דורשת סיוע פסיכולוגי כפי שהיא קובעת הבנה של איך התעללות אלכוהולי באמת השפיע על חייה, כמו גם שלה אהב. היא צריכה דאגה, הבנה, כמו גם recuperation mentoring מאנשי כי להכיר בפעולה החשובה היא למעשה נלקחה על ידי מחפש לכבוש התמכרות לאלכוהול בבית טיפול תלות ביתית.

Naltrexone מסייע הן למזער את ההנאה כי שתיינים בעיה לקבל צריכת אלכוהול, כמו גם את התשוקה מזון כי דוחקים בהם לחפש עוד יותר אלכוהול. הוא עושה זאת על ידי חסימת קולטנים בראש עבור אנדורפינים, חלבונים בריאים שנוצרו על ידי הגוף המסייעים להעלות את מצב הרוח.

מחקרים שונים הראו למעשה כי Antabuse עובד בטיפול התמכרות לאלכוהול, כמו גם התעללות אלכוהול. Disulfiram הוא לא רק יעיל בהתמודדות עם התמכרות לאלכוהול, הוא גם בעל ערך בהתמודדות עם התלות הרפואית. אם יש לך בעיה תרופה, כל דבר שעוזר לך להפסיק צריכת אלכוהול בהחלט לעזור לך להפסיק להשתמש בתרופות, בשל העובדה כי אלכוהול בדרך כלל תוצאות תרופות.

ההשפעות השליליות של Antabuse הן הרבה פחות אופייניות מאשר ההשפעות השליליות של רגרסיה. במהלך השבוע הראשון או 2 כי אתה לוקח Antabuse, אתה אולי באמת מרגיש קצת יותר עייף. זה בדרך כלל נמשך שבוע או יותר ולאחר מכן הוא נעלם. קנה Antabuse באינטרנט, סדר זול. רכישת מחיר נמוך Naltrexone. מכירה גנארית רביה.

לפני נטילת Antabuse אתה צריך לספק לרופא את כל ההיסטוריה מקרה. ייתכן שלא תוכל לקחת Antabuse אם יש לך מקרה מקרה גדול של מצב לב או נימי, בעיות סוכרת, בלוטת התריס underactive, מחלות נפש, מחלת כליות, מחלת כבד, רקע של חרדה רצינית, רקע של פסיכוזה, או רקע של מאמצי הרס עצמי.

Naltrexone משווק תחת מספר רב של סימנים מסחריים שונים, המורכב Revia כמו גם Vivitrol. תרופה זו היא נבל אופיום, אשר מעכב את השיטה המוח שלך מגיב אלכוהול. Naltrexone חוסם את הקולטנים במוח שלך המגיבים לאלכוהול, מקטין את התוצאות החיוביות של כימיקל זה. במקום תחושה של סיפוק, מרוקן או מזמזם כאשר אתה צורכת אלכוהול לאחר נטילת naltrexone, אתה עלול באמת להרגיש שום דבר.

 

Site index page